התאמת ריהוט למטבח חיצוני – כך תעשו זאת נכון
מאמרים

התאמת ריהוט למטבח חיצוני – כך תעשו זאת נכון

מטבחים חיצוניים צברו תאוצה רבה בשנים האחרונות וזאת בשל היתרון שהם מקנים למשתמשים בעת אירוח, הכנת ארוחות משפחתיות, או אפילו בבילוי שקט וזוגי בחלק החיצוני של הבית.

בשל הצורך של מטבח חיצוני וכזה שיקל על עבודת הבישול והאירוח, ישנם כיום מגוון רב של מטבחים שנבנים בחצרות, בגינות ואף במרפסות של בתים משותפים או פרטיים.

אבל כיצד מתאימים את הריהוט הנכון למשטח בחיצוני? הנה כמה כללים שיסייעו לכם לבצע התאמות נכונות:

אם אתם רוצים לרכוש ולאבזר את הגינה ואת המטבח החיצוני בריהוט גן, בכל סגנון, חשוב שתדעו כי אין זה משנה באיזה סגנון תבחרו: כפרי, מודרני, ים תיכוני, תעשייתי, בסגנון המזרח הרחוק ועוד, מה שחשוב שתבצעו בחירה נכונה, פרקטית ומושכלת על מנת שההתנהלות שלכם בחוץ תהיה נוחה ויעילה ממש כמו ההתנהלות שלכם בבית.

למה צריך לשים לב בעת בחירת ריהוט חיצוני?

מקום תזוזה מסביב למטבח – שימו לב כי אתם בוחרים ריהוט גן שמאפשר מקום תזוזה מסביב למטבח תוך שיש לבחור ריהט גן נוח וכזה שגם ניתן להזיז בלקות ואף לקפל בעת הצורך.

נוחות בעת ההגשה – שימו לב כי אתם בוחרים ריהוט שנוח להגיש עליו, כזה שנוח לעבודה בעת הצורך במידה ואתם רוצים להוסיף משטחים למטבח, כמו גם שיש לבחור שולחנות רחבים שניתן להגיש עליהם אוכל למספר הסועדים שאתם בדרך כלל מארחים בחצר או בגינה שלכם.

עבודה משותפת – וודאו כי אתם בוחרים ריהוט גן שיאפשר לכם עבודה משותפת בעת ארוחות שמתבשלות במטבח החיצוני כמו דלפקים ומשטחים יעילים, כסאות בר לעבודה ולאורחים ושלל אלמנטים שעוזרים בתפעול שוטף של המטבח.

התאמה לעיצוב הגינה והבית – עוד יש לבחור ריהוט גן שיתכתב בצורה הרמונית עם מראה החצר הבית והמטבח. במידה ובחרתם במטבחים עשויי נירוסטה, שימו לב כי אתם בוחרים ריהוט גן שמתאים לסגנון העיצוב כמו כזה העשוי אלומיניום, ראטן ושלל חומרים שמשתלבים בצורה הרמונית עם מטבח החוץ.

חומרים איכותיים – עוד חשוב לבחור ריהוט גן שעשוי מחומרים איכותיים כמו למשל מחומרי נירוסטה (חומר ממנו עשויים רוב מטבחי החוץ), מראטן והוא סוג של במבוק מעובד כמו גם מעץ מלא ואיכותי שמתאים לסוג האקלים באזור שלכם ועמיד נגד חום, קור, רטיבות ולחות.

בחירת מטבח חיצוני

במידה והגינה שלכם כבר מעוצבת ומאובזרת בריהוט גן מסוגים שונים, חשוב לבחור מטבח חיצוני מעוצב, איכותי וכזה שנראה מעולה עם כל סגנון עיצוב ועם כל סוג של רהיט חיצוני לגינה.

כדי לאתר מטבחים חיצוניים טובים, אפשר לבחור שלל מטבחי גינה מבית חסון מטבחים,  אותם ניתן למצוא בקישור הנ"ל.