למה כדאי לכם לבחור ריהוט גן מאלומיניום
מאמרים

למה כדאי לכם לבחור ריהוט גן מאלומיניום

לא משנה מאיזו סיבה אתם מתעניינים בריהוט גן: לעסק, לבית או לכל עיסוק אחר, אחד מן הדברים הראשונים שעליכם לבחון לפני רכישה הוא סוג החומר. מהם החומרים הטובים ביותר לריהוט גן?, במידה ותקדישו זמן בלקרוא את המאמר, תוכלו לראות כי אנו בבירור משבחים את האלומיניום ומעריכים אותו כחומר מעולה, בצדק, אך עקב אילוצים, עשינו זאת באותו המאמר בקצרה.

אז למה באמת כדאי לכם לבחור בריהוט גן מאלומיניום? מהם כל היתרונות המרכזיים שלו על פני החומרים האחרים בשוק?

  1. האלומיניום קל, מאוד קל: לעומת חומרים כמו פלדה, לאלומיניום יש את היתרון שהוא קל וכתוצאה מכך טוב לניידות, במידה ויוצא לכם להזיז את ריהוט הגן שלכם לא מעט. ההבדל במשקל ממש לא קטן, כיסא אלומיניום ממוצע שוקל פי ארבעה פחות מכיסא פלדה (כן, שמעתם נכון). לא רק שהמשקל מקל עבור ניידות הרהיטים שלכם, הוא גם מסוגל להקטין פוטנציאלית את עלויות המשלוח השונות, שכן פשוט יותר לשלוח מוצרים קלי משקל (לרוב).

    למה כדאי לכם לבחור ריהוט גן מאלומיניוםתמונה של ריהוט גן מאלומיניום (מערכת אלהאמה)

  2. ריהוט גן מאלומיניום עמיד: למרות שהוא לא עמיד וחזק כמו ריהוט גן מפלדה (שחזקה בהרבה ממה שיצטרך הבעלים הממוצע), לאלומיניום יש עמידות נהדרת. בנוסף, בניגוד לברזל, האלומיניום איננו מחליד עקב שכבת התחמוצת שיש לו – כלומר, אנחנו מקבלים חומר עמיד לתנאי מזג האוויר השונים (אם כי, במידה ואתם גרים באזור עם רוחות חזקות, לא היינו ממליצים על כיסאות מאלומיניום שכן הם עלולים לעוף ברוח).
  3. האלומיניום מתאים את עצמו: כן, האלומיניום יכול להתאים את עצמו לעיצובים מסובכים יותר, עיצובי רטרו או גם עיצובים מודרנים, וזה כל היופי בו. אפשר לעצב את האלומיניום בכמעט כל צורה שתידרש – ורסטיליות. יתר על כן, ההתאמה הזו לא דורשת עבודת אדם ב־99% מהמקרים, אלא מדובר בתהליך שמבוצע במפעלים ולכן זול יותר – אתם משלמים פחות.
  4. האלומיניום לא דורש הרבה תחזוקה: ריהוט גן מאלומיניום נוטה להישמר ולא להיסדק ו/או להתייבש (ואף יכול להירקב במצבים שונים) כפי שקורה לאחר חשיפה ממושכת לשמש. הציפויים של האלומיניום קלים לטיפול ושימור, שאיננו לעיתים תכופות כפי שקורה בריהוט גן מעץ. במידה ואתם עסוקים ואין לכם זמן לתעסוקה, ככל הנראה הוא מתאים לכם.

    חשוב לציין שלאיכות האלומיניום יש תפקיד לא קטן בתחזוקה העתידית שתצטרכו לבצע, במידה והאלומיניום מאיכות נמוכה, גם הטיפול בו יהיה ״בעייתי״ יותר. (אצלנו, ברויאל גארדן אנחנו מבטיחים שתקבלו ריהוט גן מאלומיניום באיכות גבוהה ביותר.)

  5. האלומיניום גמיש במחיר: ריהוט גן מאלומיניום, לעומת ברזל יצוק לדוגמה, בעל טווח מחירים רחב שיכול להתאים לכל תקציב. למרות שהאלומיניום איכותי מאוד ובעל תכונות מעולות לקונה, במחיר האיכות הזו לפעמים לא מורגשת.

לסיכום: אין ספק שלריהוט גן מאלומיניום יש לא מעט יתרונות שנובעים מהיתרונות של האלומיניום עצמו, כחומר. האלומיניום מתאים את עצמו, עמיד, לא דורש הרבה תחזוקה יחסית לחומרים האחרים בשוק, גמיש במחיר ויכול להתאים את עצמו לכל תקציב (חשוב מאוד!) ובנוסף להכל נייד, עקב המשקל הקל שלו עם הפרשים עצומים מחומר כבד כמו פלדה. מן הסתם, שכל מקרה לגופו. אלומיניום יכול להתאים לכם עקב כל הסיבות, אך יכול להיות שגם חומרים אחרים יתאימו לכם יותר (אם אתם גרים באזור עם רוחות חזקות לדוגמה, כפי שכבר ציינו).

מעוניינים במחיר גמיש? עמידות? מעט תחזוקה? שלל עיצובים קיימים בשוק? ניידות? האלומיניום הוא התאמה נהדרת בשבילכם.